Absolventi končící studium v letech 1940 - 1949

1939/40 ; 1940/41 ; 1941/42 ; 1942/43 ; 1943/44 ; 1945/46 ; 1946/47 ; 1947/48 ; 1948/49


Školní rok 1939/40

Veřejná obchodní škola

Třída A

Bakalík Václav, Beneš Alois, Birnbaum Petr, Brančík Zdeněk, Držálek Zdeněk, Hlavička Stanislav, Hluštík Jaroslav, Hoferek Bohuslav, Churý Zdeněk, Janošec Oldřich, Kadlčík Josef, Kyslinger Jaromír, Loučka Bohuslav, Mezihorák Zbyněk, Mišurec Josef, Němeček Miloslav, Olšina Květoslav, Pecháček Josef, Pekárek Karel, Pospěch Emil, Procházka Vladimír, Prokeš Josef, Příkopa Jaromír, Přikryl Ladislav, Šrámek František, Vaculík Bohumil, Vymětal Jaroslav, Zabloudil Karel, Zapletal Oldřich, Zlámal Miroslav, Outrata Stanislav, Žůrek Vladimír

Třída B

Bajerová Marie, Bartíková Irena, Bimková Sylva, Červenková Eva, Filipíková Zdeňka, Formánková Marie, Formánková Anna, Gajová Jiřina, Hradilíková Libuše, Hradilová Růžena, Hubáčková Markéta , Imrýšková Jiřina, Kameníková Jarmila, Kašíková Vlastimila, Kostrňáková Marie, Koplíková Ludmila, Kotasová Ludmila, Kozelská Jarmila, Kozová Anna, Látalová Blažena, Mrusková Eva, Münsterová Libuše, Navrátilová Miroslava, Němečková Drahomíra, Petrášová Marie, Poledňáková Marie, Rolincová Františka, Sedláčková Marie, Spálovská Žofie, Stoklásková Milada, Svrčinová Marie, Večeřová Ludmila, Vlasáková Drahomíra, Vlková Věra, Vrlová Zdeňka, Wolfová Alice, Záchvějová Drahomíra

 

Školní rok 1940/41

Veřejná obchodní škola

Frkal Josef, Galatík František, Halfar Miloš, Hejný Mirko, Malenovský Vlastimil, Olšina Květoslav, Pospíšil František, Řičánek Petr, Slanina Jan, Staša Jaromír, Šrámek Zdeněk, Tkadlčík Alois, Videman Miloslav, Brabcová Milada, Burgetová Věra, Bužková Jarmila, Gottwaldová Jiřina, Hilgartnerová Olga, Hlobilová Marta, Holáňová Věra, Chvatíková Jiřina, Jančíková Věra, Kepertová Eva, Klímová Marie, Kubíčková Zdenka, Kuželová Eva, Mikulášková Marie, Minářová Věra, Navrátilová Libuše, Niklová Jiřina, Pechová Drahomíra, Peštuková Marie, Pospíšilová Ludmila, Řičánková Ludmila, Sovadinová Františka, Uhlíková Jarmila, Ulehlová Eliška, Vašíčková Věra, Vlčková Irena, Zajdáková Leopolda, Zakopalová Vlasta, Zatloukalová Jindřiška, Zelinková Libuše, Židlíková Jarmila

 

Školní rok 1941/42

Veřejná obchodní škola

Cháč Vlastimil, Jindříšek Miroslav, Junášek František, Kolomazník Bohuslav, Kubeša Ladislav, Kvasnička Josef, Pospíšil Vlastimil, Quis Miloň, Spáčil Stanislav, Štefek Radim, Štěpaník Stanislav, Vašíček Alois, Zajíc Zdeněk, Zlámal Miroslav, Bartošková Helena, Čechová Helena, Černochová Věra, Derková Julie, Drápalíková Věra, Dvořáková Augusta, Sájová Vratoslava, Hluštíková Jaroslava, Kadlecová Jaroslava, Kolesová Drahoslava, Krejčířová Jiřinka, Kučerová Věra, Kvapilová Julie, Moskalíková Marie, Pavelová Anežka, Pekárková Marie, Peštuková Svatava, Plášková Jiřinka, Suchánková Vlasta, Suldovská Milada, Šimíčková Marie, Štáková Jiřina, Víková Dagmar, Večková Blažena, Vybíralová Zdenka, Vymlátilová Pavla, Zapletalová Věra, Zapletalová Vlasta, Zlamalová Ludmila

 

Školní rok 1942/43

Veřejná obchodní škola

Třída A

Adamík Miroslav, Apolenář Oto, Beneš Jiří, Brablc Vladimír, Dillenz Antonín, Havela Valdemar, Jarka Oldřich, Jarušek Svatopluk, Jochmann Karel, Kadlc Vlastimil, Kubiš Ladislav, Menšík Oldřich, Přibyl Leopold, Stuchlík Miroslav, Vrbecký František, Zapletal Josef, Apolenářová Marie, Čápová Marie, Gardavská Svatoslava, Gazdová Hilda, Horáková Jiřina, Koplíková Marie, Koukalová Dagmar, Křenková Jarmila, Nováková Jaroslava, Plachá Anděla, Skládalová Libuše, Stoklásková Františka, Stratilová Miroslava, Šprňová Kamila, Záchvějová Ludmila, Kocourek Zdeněk

Třída B

Axmanová Bohumila, Bosáková Věra, Burešová Františka, Burgetová Milada, Čechová Marie, Filgasová Emilie, Gajová Marie, Hruštíková Zdeňka, Horáková Ludmila, Horáková Ludmila, Hrušková Věra, Chvatíková Věra, Kopřivová Libuše, Monová Emilie, Nejezchlebová Olga, Obdržálková Marta, Pátková Milada, Pišťáková Zdeňka, Pittnerová Sonja, Podjuklová Milada, Rakusová Anděla, Rašťáková Emilie, Smičková Jarmila, Stojanová Olga, Štěpánková Božena, Terebová Světluška, Tvarůžková Marie, Vejmelková Danuše, Vrzalová Milada, Zámečníková Vlasta

 

Školní rok 1943/44

Veřejná obchodní škola

Třída A

Adamíček Miloš, Andrýsek Oldřich, Formánek Bedřich, Frydrych Julius, Hynek Radko, Kachel Miroslav, Klabal Antonín, Koukal Lubomír, Králík Radko, Loupanec Emil, Mlčák Zdeněk, Mlčoch Bohumil, Myška Dušan, Reichel Bohumír, Rosický Stanislav, Rudolf Jiří, Slovák Boris, Svoboda Josef, Štěpánek Miloš, Švagera Jaromír, Vlk Vladimír, Zelenka Milan, Bláhová Bohumila, Calábková Anna, Doležálková Dagmar, Chudárková Věra, Kenjová Jarmila, Krpcová Milada, Kubíková Drahomíra, Malíková Marie, Matulíková Štěpánka, Matýšková Milada, Mikulíčková Marie, Moskalíková Anna, Nasvetrová Emilie, Polachová Emilie, Šebestíková Jiřina, Ševčíková Květoslava, Šplíchalová Květoslava, Šťastníková Zdena, Zapletalová Radoslava, Rozsypal Jaroslav, Zimák Josef

Třída B

Beranová Jiřina, Brůžková Růžena, Čaníková Jarmila, Dobroslávková Františka, Dudová Dobromila, Dvořáková Květuše, Godmannová Ladislava, Grumlíková Olga, Heloňová Věra, Hladůvková Milada, Hlobilová Olga, Horáková Libuše, Hošková Marie, Hošková Milada, Chmelová Ludmila, Kohnová Emilie, Kotásková Libuše, Králíková Jarmila, Kubačová Drahomíra, Malá Růžena, Nábělková Jaroslava, Nerudová Marie, Novosadová Marie, Pittnerová Emanuela, Pohlová Jiřina, Přikrylová Dagmar, Radvanská Miloslava, Rašťáková Ladislava, Relichová Dagmar, Řihošková Božena, Sedlářová Květuše, Schuffnerová Žofie, Šrubařová Judita, Vlková Eva, Zapletalová Libuše, Zapletalová Olga, Zapletalová Vlasta, Zelíková Jarmila, Melichárková Vlastimila

 

Školní rok 1945/46

Veřejná obchodní škola

Biječek Josef, Doležel František, Karhánek Antonín, Koutný Jaroslav, Urbánek Alois, Opravil Alois, Rušák Lubomír, Štefan Josef, Vaculík Jaroslav, Valerián Erik, Velčovský Rudolf, Zapletal Karel, Barnetová Marie, Bilíčková Marie, Blažková Blažena, Crhounková Ludmila, Cymbálníková Vlasta, Čablová Jiřina, Dočkalová Anežka, Formánková Ludmila, Hájková Věra, Hořavová Marie, Chalupová Květoslava, Janovská Eliška, Jelšíková Jiřina, Kleinová Miluška, Klimecká Libuše, Kovářová Eliška, Krčová Vlasta, Lučanová Marta, Matalová Vlasta, Matuštíková Vlasta, Medková Věra, Neradíková Marie, Odložilíková Edita, Pluhařová Zlatica, Slačíková Věra, Stojanová Vlasta, Stoklásková Stanislava, Ševčíková Bohumila, Škroníčková Ludmila, Šochovská Drahomíra, Šubčíková Sylva, Šutová Věra, Úlehlová Vlasta, Vančurová Olga, Zavadilová Dobromila, Zavadilová Věra, Nakládal Oldřich 

 

Školní rok 1946/47

Veřejná obchodní škola

Třída A

Bartoník Josef, Bubílek Václav, Budín Emil, Doležel Milan, Gardavský Vlad., Havránek František, Herman Josef, Hošek Jaroslav, Chytil Josef, Chytílek Milan, Kobliha Vlastimil, Kopřiva Vladimír, Kotas Teodor, Kučera Jiří, Kučera Stanislav, Kytlica Zdeněk, Plaček Alois, Přikryl Josef, Přikryl Vladimír, Roubal Jan, Rygál Miloslav, Semerád Rudolf, Skýpala Václav, Sobotka Miroslav, Sohr Bohumil, Šenkyřík Miloslav, Šenkyřík Zdeněk, Tupý Miroslav, Ulman Ladislav, Vlachymský Leopold, Zavadilík František

Třída B

Brázdilová Zdeňka, Forbelská Danuše, Forýtková Božena, Hlavinková Marta, Hradilová Božena, Janečková Zdeňka, Janoušková Jarmila, Kohnová Ludmila, Koštyalová Květoslava, Kovaříková Anna, Machálková Marie, Machová Marie, Mendlová Miluše, Nerudová Božena, Páníková Libuše, Paráková Božena, Pavelková Stanislava, Petřivalská Blanka, Rozsypalová Vlastimila, Řezníčková Milada, Sálíková Vlasta, Slobodová Edita, Skopalová Ludmila, Svobodová Jiřina, Topičová Marie, Tribusová Anna, Vybíralová Milada, Vymětalová Ludmila, Zámorská Ludmila, Zavadilová Ludmila, Zbořilová Marie, Žákovská Olga, Čermáková Marie

Třída C

Dřímal Stanislav, Fišer Jaroslav, Gern Josef, Leskovjan Miroslav, Loupanec František, Marti-netz Jaroslav, Moral Zdeněk, Petřík Bohumil, Pospíšil Josef, Procházka Jiří, Ševčík František, Večerka Rostislav, Velikovský Václav, Velikovský Miroslav, Veselý Vojta, Zajíček Milan, Bajerová Marie, Drábková Libuše, Dvořáková Marie, Gazdová Danuše, Horáková Danuše, Huťková Ludmila, Janoštíková Marie, Kanioková Kamila, Keprdová Miluška, Krylová Jiřina, Kučerová Anežka, Kvasničková Marie, Linhartová Olga, Lukášová Anna, Mikulíková Vlasta

 

Školní rok 1947/48

Obchodní akademie

2. OŠ

Bobalík Jaromír, Kolařík Emil, Ptáčník František, Rozsypal Miroslav, Sklenář Josef, Zapletal Jiří, Brünnerová Jarmila, Dobešová Marie, Elšáková Anna, Fryštacká Edita, Hrochová Marie, Hulková Vladimíra, Janálková Ludmila, Jelínková Naděžda, Kasalová Olga, Kolomazníková Marie, Koplíková Ludmila, Malá Ludmila, Müllerová Ylona, Oborná Božena, Ratiborská Marta, Rollerová Eva, Řihošková Jarmila, Sehnálková Jiřina, Semelová Helena, Stárková Libuše, Šišková Alenka, Urbanová Marta, Vojkůvková Jiřina, Vymlátilová Olga, Vrbasová Drahoslava

 

Školní rok 1948/49

Obchodní akademie

2. OŠ - Dr. Vincenc Vlček - foto třídy

Bureš Jan, Holubec Eduard, Pilčík Antonín, Prnka Bohumil, Brázdilová Jarmila, Brázdilíková Ilona, Čecháčková Ludmila, Diblíčková Blažena, Duroňová Zdenka, Fialová Jiřina, Hanulíková Marie, Hlobilová Drahomíra, Janoušková Milada, Jelínková Jiřina, Jurická Aloisie, Kytlicová Zdeňka, Lišková Vlasta, Mičková Marie, Mlčáková Jiřina, Muchová Ludmila, Obručová Marie, Petříková Zdenka, Ráboňová Ludmila, Rozsypálková Anna, Smutková Jindra, Šigurová Anna, Vychodilová Jindra, Křížková Jindřiška

 

Obchodní akademie generála Ludvíka Svobody

IV. OA

Barnet Josef, Benedik Zdenek, Březina Vojtěch, Buček Josef, Doležel Břetislav, Gajdošík Jaromír, Holubec Antonín, Hrabal Antonín, Hrabal Zdenko, Janček Zdeněk, Kameníček František, Komínek Milan, Kopecký Jaroslav, Koupil František, Krejčí Ladislav, Kuličenko Arkadij, Kuzník Lubomír, Lejsal Josef, Letoš Rostislav, Mandrholc Vladimír, Masný Vojtěch, Minařík Svatopluk, Mušálek Zdeněk, Nerodil Josef, Oulehla Milan, Pěnšík Miloslav, Pospíšil Boleslav, Rudolf Jiří, Stuchlík Miroslav, Šírek Jindřich, Tálský Lev, Vašina František, Viteker Jaromír, Zháněl František, Ambrožová Vlasta, Brázdilová Táňa, Horáková Milada, Cholková Alena, Lehkoživová Zdena, Malaníková Eva, Mohelníková Eva, Navrátilová Jaroslava, Pánková Nina, Sklenaříková Danuše, Smetáková Jarmila, Pospíšil František, Rulíšek Jan