Krajská konference projektu Enersol 2026

Dne 20. 2. 2026 reprezentovali naši školu na krajské konferenci projektu Enersol žáci Marek Hodný a Adam Koukal ze třídy 3. B 👨‍🎓👨‍🎓. Na konferenci bylo představeno celkem 16 žákovských prací, které byly rozděleny do kategorií Enersol a praxe, Enersol a inovace a Enersol a popularizace 📊💡.

Hlavními tématy projektu jsou využívání obnovitelných zdrojů energie, snižování emisí, opatření k energetickým úsporám a nakládání s odpady 🌱🔋♻️🌍.

Marek s Adamem získali 1. místo 🥇👏 a postupují do celostátního kola, které se uskuteční 26.–27. 3. 2026 v Bystřici nad Perštejnem 📅📍.

Gratulujeme a držíme palce do celostátního kola! 🎉👍🍀